J5385019
Провід запалювання
Виконання з'єднання DIN
Котушка запалювання
без дроту свічки запалювання
Поперечний переріз [мм2]
5
Довжина 1 [мм]
330
Довжина 2 [мм]
385
Довжина 3 [мм]
455
Довжина 4 [мм]
460
Довжина 5 [мм]
640
SVHC
Не містить речовин SVHC!
EAN
Комплект кабелів високовольтних MITSUBISHI PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W) 3.0 V6 24V (V43W, V23W) 1994/06
КОД ТОВАРУ
HBJ J5385019
АРТИКУЛ ТА ВИРОБНИК ТОВАРУ
J5385019
(HERTH+BUSS JAKOPARTS)
Характеристика
Властивість
Довжина 1
330 мм
385 мм
Довжина 3
455 мм
Довжина 4
460 мм
640 мм
Котушка запалювання
без проводу котушки запалювання
Поперечний переріз [мм?]
5 мм?